Logo Business Travel Club

Profesjonalna optymalizacja kosztów przelotu

Sprzedaż biletów lotniczych

Bilety Lotniczne

Rezerwacja i sprzedaż biletów lotniczych

Rezerwacja i sprzedaż biletów lotniczych zgodnie z Państwa życzeniem, w tym biletów restrykcyjnych przy wykorzystaniu umów dwustronnych z przewoźnikami lotniczymi, pozwalających na realizację podróży na optymalnych trasach i przy minimalizacji kosztów.

System rezerwacyjny - optymalne wersje przelotowo-cenowe

Informujemy, iż systemem rezerwacyjno – biletowym użytkowanym w naszym biurze jest produkt dostarczony przez korporację Amadeus. Nowoczesność i funkcjonalność systemu w połączeniu z wysokim profesjonalizmem zatrudnionego w biurze personelu pozwalają na przedstawienie każdorazowo optymalnej wersji przelotowo – cenowej.

Najtańsze taryfy przelotowe

W przypadku dostępności miejsc na żądanych rejsach zapewniamy możliwość skorzystania z najtańszego poziomu taryf dot. podróży w klasie ekonomicznej, jak również /na żądanie zamawiającego/ w klasie business. Przy braku przedmiotowych miejsc poszukiwane są rozwiązania komplementarne, pozwalające na utrzymaniu poziomu ceny przy jednoczesnym zachowaniu warunków godzinowych podróży.

Umowy dwustronne i trójstronne

Przy połączeniach realizowanych na całej trasie za pomocą jednego przewoźnika istnieją dodatkowe możliwości negocjacyjne z w/w, wykorzystując ponadto argumenty i elementy wynikające z dwustronnie przez nas podpisanych umów z poszczególnymi liniami lotniczymi. W przypadku realizacji podróży na wybranych kierunkach lub na bazie danego przewoźnika w sposób szczególnie intensywny istnieje możliwość podjęcia z przewoźnikami dodatkowych negocjacji, mających na celu maksymalne uelastycznienie istniejących warunków taryfowych (w tym podpisanie tzw. umów trójstronnych),

Bezpłatna informacja przelotowo-cenowa

Biuro nasze świadczy bezpłatną rezerwację telefoniczną miejsc dla wszystkich klientów oraz bezpłatne doradztwo taryfowe.

Oferty specjalne przewoźników lotniczych

W chwili obecnej w naszym posiadaniu znajdują się oferty specjalne wszystkich przewoźników narodowych, mających swe biura przedstawicielskie w Warszawie (w tym m.in. British Airways, Air France, KLM, Lufthansa, Delta Airlines, American Airlines, Alitalia, SAS, Air Canada, Austrian Airlines, EL- AL., Swissair, Finnair, Emirates, Qatar Airways, CSA, Aeroflot, Cathay Pacific, South African Airways, Turkish Airlines, CSA, Air Baltic, TAP Air Portugal, United Airlines i oczywiście polskiego przewoźnika narodowego – PLL LOT ). Współpracujemy również ściśle z przedstawicielstwami linii lotniczych mających swoje biura w innych portach europejskich /Frankfurt, Londyn, Paryż/, a mogących zaoferować atrakcyjne oferty przelotowo – cenowe /China Airlines, Korean Airlines, Thai Airways, etc.

Programy lojalnościowe przewoźników

W przypadku uczestniczenia pasażerów w programach przelotowych dla osób często podróżujących samolotami / np. VOYAGER, FREQUENT FLYER, QUALIFLIER) wszystkie formalności z tym związane realizowane są automatycznie przez nasze biuro. Posiadana przez nas baza danych pasażerów oraz współpracujący z nami system rezerwacji miejsc pozwalają na bezpośrednie wprowadzanie do dokonywanych rezerwacji stosowanych numerów programów przelotowych, pozwalających na automatyczne naliczanie kolejnych punktów za zrealizowane podróże, bez konieczności ciągłego kontrolowania w/w przez pasażerów.

Preferencje żywieniowe

Dla podróżujących mających szczególne preferencje związane z wyżywieniem podczas rejsów jak również dla osób wymagających konkretnie wybranych miejsc na pokładzie samolotu, stosowne informacje wprowadzane są bezpośrednio do systemów rezerwacyjnych.