Logo Business Travel Club

Podróże zagraniczne i krajowe dla Twojej firmy

Kompleksowa obsługa przedsiębiorstw

Obsługa wyjazdów zagranicznych

Obsługa imprez krajowych

Bilety Lotniczne

Rezerwacja i sprzedaż biletów lotniczych

Rezerwacja i sprzedaż biletów lotniczych zgodnie z Państwa życzeniem, w tym biletów restrykcyjnych przy wykorzystaniu umów dwustronnych z przewoźnikami lotniczymi, pozwalających na realizację podróży na optymalnych trasach i przy minimalizacji kosztów.

System rezerwacyjny - optymalne wersje przelotowo-cenowe

Informujemy, iż systemem rezerwacyjno – biletowym użytkowanym w naszym biurze jest produkt dostarczony przez korporację Amadeus. Nowoczesność i funkcjonalność systemu w połączeniu z wysokim profesjonalizmem zatrudnionego w biurze personelu pozwalają na przedstawienie każdorazowo optymalnej wersji przelotowo – cenowej.

Najtańsze taryfy przelotowe

W przypadku dostępności miejsc na żądanych rejsach zapewniamy możliwość skorzystania z najtańszego poziomu taryf dot. podróży w klasie ekonomicznej, jak również /na żądanie zamawiającego/ w klasie business. Przy braku przedmiotowych miejsc poszukiwane są rozwiązania komplementarne, pozwalające na utrzymaniu poziomu ceny przy jednoczesnym zachowaniu warunków godzinowych podróży.

Umowy dwustronne i trójstronne

Przy połączeniach realizowanych na całej trasie za pomocą jednego przewoźnika istnieją dodatkowe możliwości negocjacyjne z w/w, wykorzystując ponadto argumenty i elementy wynikające z dwustronnie przez nas podpisanych umów z poszczególnymi liniami lotniczymi. W przypadku realizacji podróży na wybranych kierunkach lub na bazie danego przewoźnika w sposób szczególnie intensywny istnieje możliwość podjęcia z przewoźnikami dodatkowych negocjacji, mających na celu maksymalne uelastycznienie istniejących warunków taryfowych (w tym podpisanie tzw. umów trójstronnych),

Bezpłatna informacja przelotowo-cenowa

Biuro nasze świadczy bezpłatną rezerwację telefoniczną miejsc dla wszystkich klientów oraz bezpłatne doradztwo taryfowe.

Oferty specjalne przewoźników lotniczych

W chwili obecnej w naszym posiadaniu znajdują się oferty specjalne wszystkich przewoźników narodowych, mających swe biura przedstawicielskie w Warszawie (w tym m.in. British Airways, Air France, KLM, Lufthansa, Delta Airlines, American Airlines, Alitalia, SAS, Air Canada, Austrian Airlines, EL- AL., Swissair, Finnair, Emirates, Qatar Airways, CSA, Aeroflot, Cathay Pacific, South African Airways, Turkish Airlines, CSA, Air Baltic, TAP Air Portugal, United Airlines i oczywiście polskiego przewoźnika narodowego – PLL LOT ). Współpracujemy również ściśle z przedstawicielstwami linii lotniczych mających swoje biura w innych portach europejskich /Frankfurt, Londyn, Paryż/, a mogących zaoferować atrakcyjne oferty przelotowo – cenowe /China Airlines, Korean Airlines, Thai Airways, etc.

Programy lojalnościowe przewoźników

W przypadku uczestniczenia pasażerów w programach przelotowych dla osób często podróżujących samolotami / np. VOYAGER, FREQUENT FLYER, QUALIFLIER) wszystkie formalności z tym związane realizowane są automatycznie przez nasze biuro. Posiadana przez nas baza danych pasażerów oraz współpracujący z nami system rezerwacji miejsc pozwalają na bezpośrednie wprowadzanie do dokonywanych rezerwacji stosowanych numerów programów przelotowych, pozwalających na automatyczne naliczanie kolejnych punktów za zrealizowane podróże, bez konieczności ciągłego kontrolowania w/w przez pasażerów.

Preferencje żywieniowe

Dla podróżujących mających szczególne preferencje związane z wyżywieniem podczas rejsów jak również dla osób wymagających konkretnie wybranych miejsc na pokładzie samolotu, stosowne informacje wprowadzane są bezpośrednio do systemów rezerwacyjnych.

Bilety kolejowe, autokarowe, promowe

Rezerwacja i sprzedaż biletów kolejowych, autokarowych i promowych przy zapewnieniu optymalnej trasy podróży i minimalizacji kosztów.

W związku z prowadzoną przez nas współpracą i przewoźnikiem kolejowym PKP oraz firmami autokarowymi typu Orbis Transport , Europe Express , Polski Bus Comfort Lines etc. a także liniami promowymi : Polską Żeglugą Bałtycką, Unity Line i Stena Line, wykorzystując przy tym informacje ujęte w systemie rezerwacyjnym AMADEUS jesteśmy w posiadaniu kompleksowej i bardzo szczegółowej informacji związanej z podróżami tymi środkami transportu.

RENT-A-CAR


Jako dodatkową usługę transportową proponujemy korzystanie z systemu Rent-a-car, pozwalającego na wynajem samochodów osobowych w kraju i za granicą.

Odbiór pojazdu i jego zwrot w miejscach najbardziej dogodnych dla klienta. Posiadany przez nas system rezerwacyjny AMADEUS jak również umowy dwustronne z takimi korporacjami jak Hertz , Avis, Budget, Continental pozwalają na optymalne dostosowanie możliwości transportowych do życzeń klienta, przy zastosowaniu bardzo konkurencyjnych cen usługi.

Hotele

Rezerwacja hoteli na całym świecie w ramach przysługujących limitów.

Poprzez współpracę z systemami rezerwacyjnymi typu Amadeus, Hotel Reservation Services, Merigo, Hotelston, Abreu oraz na bazie odrębnych porozumień realizowanych bezpośrednio z poszczególnymi sieciami i obiektami hotelowymi biuro nasze ma możliwość dotarcia do oferty blisko 200 sieci hotelowych na cały świecie oraz tysięcy indywidualnych obiektów hotelowych.

Wyjazdy motywacyjne

Organizujemy wszelkiego rodzaju wyjazdy motywacyjne mające na celu honorowanie najlepszych pracowników firm i współpracujących z nimi partnerów handlowych.

Podczas realizowanych imprez uczestnicy mają możliwość odwiedzenia najdalszych i najciekawszych zakątków świata / Stany Zjednoczone, Indonezja, Tajlandia, Republika Dominikany, Republika Południowej Afryki , Kenia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Malta, Turcja etc. / przy jednoczesnym osiągnięciu głównych celów, jakimi są integracja i wzajemne zbliżenie poszczególnych osób oraz stosowne szkolenie zawodowe.

Ubezpieczenie osób wyjeżdżających

Proponujemy rozważenie współpracy na bazie ofert rzetelnych i poważnych partnerów ubezpieczeniowych, jakim jest SIGNAL IDUNA bądź AXA Dotychczasowa współpraca oraz analiza całej palety istniejących na rynku ofert wykazuje, iż warunki ubezpieczenia (w tym – co najważniejsze – bezproblemowe wypłaty ewent. odszkodowań) są w w/w korporacjach optymalne.

Realizacja formalności wizowych

Klienci obsługiwani są przez nas kompleksowo w zakresie obsługi formalnej i poradnictwa wizowego, jak również w zakresie poradnictwa dotyczącego obowiązujących szczepień zdrowotnych szczególnie przy wyjazdach do krajów tropikalnych.

Dostarczanie dokumentów podróży pod wskazany adres we wskazanych terminach

„BUSINESS TRAVEL CLUB” zapewnia bezpłatne dostarczanie na terenie Warszawy dokumentów podróży pod wskazany adres z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym.

Ze względu na fakt powszechności wystawiania biletów lotniczych w formie elektronicznej , bilety te przekazywane są za pomocą poczty elektronicznej pod wskazany przez Klientów adres e-mail.

Rezerwacja hoteli

Rezerwacja hoteli przy zachowaniu zasady minimalizacji kosztów wynikającej z możliwości związanych z podpisanymi z hotelami umów dwustronnych.

W związku ze skalą realizowanego przez nas ruchu turystycznego do Polski biuro nasze prowadzi stałą, długofalową współpracę z siecią hoteli krajowych, począwszy od obiektów luksusowych, a kończąc na kameralnych pensjonatach i sanatoriach.

Pozwalają one, w zależności od istniejących potrzeb, na zapewnienie doskonałych warunków wypoczynku, z jednej strony, przy jednoczesnej możliwości profesjonalnej realizacji wszelkiego rodzaju sympozjów, konferencji, szkoleń .

Skala obsługiwanego przez nas ruchu, jak również umowy dwustronne, podpisane ze znakomitą większością obiektów hotelowo – wypoczynkowych na terenie naszego kraju pozwalają na uzyskanie przez nas cen na poziomie bardzo atrakcyjnym, zarówno dla imprez grupowych jak i podróży indywidualnych o profilu służbowym lub prywatnym.

Realizacja usług żywieniowych

Biuro nasze jest w posiadaniu szeregu umów dot. obsługi żywieniowej naszych gości zarówno z większością obiektów hotelowo – wypoczynkowych jaki i typowo restauracyjnych na terenie całego kraju.

Zapewnienie usług tłumaczy oraz profesjonalnych przewodników miejskich i pilotów wycieczek zagranicznych

W związku z faktem dużej skali obsługi ruchu przyjazdowego do Polski oraz realizacji usług konferencyjnych za granicą biuro nasze prowadzi stałą współpracę z profesjonalnymi, znającymi nawet najbardziej egzotyczne języki obce pilotami wycieczek zagranicznych oraz przewodnikami miejskimi we wszystkich większych miastach naszego kraju.

Biuro prowadzi stałą współpracę z agencjami tłumaczy przysięgłych (w tym wielokrotnie zatrudnianych tłumaczy symultanicznych)

Usługi transportowe (transfery, wynajem samochodów osobowych, minibusów i autokarów)

Dysponujemy dostępem do szerokiej bazy transportowej, począwszy od 9-osobowych mikrobusów marki , a kończąc na 49-osobowych autokarach, wyposażonych w klimatyzację, w.c., video. Skala obsługi obejmuje wachlarz usług począwszy od krótkich transferów miejskich, a skończywszy na kilkunastodniowych imprezach krajowych lub zagranicznych.

W związku z dużą popularnością wśród obsługiwanych przez nas gości zagranicznych usługami typu Rent-a-car w Polsce informujemy, iż biuro nasze ma podpisane długofalowe umowy z firmami Hertz, Avis, Budget, National i jesteśmy dla nich partnerami, pozwalającymi na usytuowanie nas na najwyższych pozycjach rankingów.

W sposób naturalny ma to wpływ na proponowaną przez te firmy ofertę transportową.

Organizacja konferencji, sympozjów, imprez sportowych o randze międzynarodowej

Wychodząc naprzeciw aktualnym trendom i potrzebom naszych partnerów proponujemy realizację kompleksowych usług w zakresie organizacji konferencji, kongresów, szkoleń oraz mistrzowskich imprez sportowych, zarówno w kraju jak i za granicą.

Usługi obejmują pakiety obejmujące m.in.